تزریق چربی به دست

آیا پوست دست‌های شما چروکیده شده است و این موضوع شما را ناراحت می‌کند؟ با توجه به اینکه ما در طول روز زیاد از دست‌های خود استفاده می‌کنیم و مجبور هستیم مدام با مایع دستشویی دست‌ها را ضدعفونی کنیم، بنابراین این مسئله طبیعی است که پوست دست خیلی زودتر چروکیده گردد. اما اصلاً نگران نباشید. اگر شما ساکن بابل هستید، جوانسازی پوست دست با تزریق چربی در بابل به کمک شما می‌آید. در این مطلب با ما همراه باشید تا پروسه کار را برای شما توضیح دهیم. مطمئن هستیم ترغیب خواهید شد از نزدیک نیز فرآیند تزریق چربی به دست برای جوانسازی پوست دست را مشاهده کنید.

جوانسازی پوست دست با تزریق چربی در بابل چگونه انجام می‌شود؟

اولین موضوعی که باید درمورد آن صحبت کنیم، نحوه انجام انتقال چربی به دست است. پروسه کار به شرح زیر می‌باشد:

شرکت در جلسه مشاوره

ابتدا باید در جلسه مشاوره با متخصص شرکت کنید تا وضعیت پوست دست شما بررسی گردد. میزان چین و چروک‌ها تعیین می‌کند که آیا برای انتقال چربی گزینه مناسبی هستید یا خیر. در ادامه باید یک سری آزمایشات انجام شود تا مشخص گردد شما از سلامت عمومی برخوردار هستید.

استخراج چربی از بدن

اگر شما کاندید مناسبی برای ترانسفر چربی جهت جوانسازی پوست دست بودید، چربی از بدن شما استخراج می‌گردد. برای این منظور متخصص به سراغ پهلوها و شکم می‌رود چون چربی‌هایی که در این قسمت‌ها هستند،  بیشترین مقاومت را به رژیم غذایی و تحرک نشان داده‌اند.

تصفیه چربی‌ها

در این مرحله باید چربی استخراج شده پاکسازی گردد تا ناخالصی‌های همراه آن جداسازی شود در غیر این صورت بعد از تزریق، چربی حالت گلوله‌ای پیدا می‌کنند و ظاهر طبیعی خود را از دست می‌دهند. برای تصفیه چربی، متخصص چربی‌ها را سانتریفیوژ می‌کند.

پیوند چربی

اکنون نوبت به تزریق چربی برای جوانسازی پوست دست می‌رسد. متخصص با استفاده از سرنگ‌های مخصوص، چربی خالص شده را به پوست دست تزریق می‌کند. برای این منظور یا از تکنیک نانوفت و یا از تکنیک میکروفت استفاده خواهد کرد. بسته به اینکه چه مقدار چین و چروک در پوست دست شما وجود دارد، تکنیک تزریق مشخص می‌شود.

مزایای جوانسازی پوست دست با تزریق چربی در بابل

از جمله مزایای تزریق چربی به پشت دست می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مهمترین مزیت، از بین رفتن چین و چروک‌ها در پوست دست شما است. چربی‌ها در قسمت‌هایی که چین و چروک دارند رسوب می‌کند و در نتیجه شیارها پر خواهند شد.
 • چربی دارای سلول‌های بنیادی است. وقتی به پوست دست تزریق می‌شود، این سلول‌ها شروع به تکثیر می‌کنند. بنابراین سلول‌های جدید ایجاد شده با قدرت بیشتری کلاژن تولید کرده و از طرف دیگر باعث پر شدن چین و چروک‌ها خواهند شد. بنابراین تزریق چربی نه تنها باعث محو شدن چین و چروک‌های پوست دست می‌گردد بلکه به جوانسازی پوست نیز کمک می‌کند.
 • از آنجایی که برای تزریق چربی، از چربی خود بدن خود شما استفاده می‌گردد، بنابراین خطر بروز واکنش‌های حساسیت‌زا وجود نخواهد داشت.
 • جوانسازی پوست دست با تزریق چربی در بابل یک تکنیک دو منظوره است. هم چربی‌های اضافه در اطراف شکم استخراج می‌گردد و شما به لاغری موضعی خود می‌رسید و هم فرآیند تزریق چربی برای جوانسازی پوست دست انجام خواهد شد.
 • این روش غیر تهاجمی است و کمترین عوارض را با خود به همراه دارد.
 • اگر متخصص از وسایل استریل استفاده کند، به هیچ عنوان خطر عفونت را به همراه نخواهد داشت.

تزریق چربی

مدت زمان ماندگاری تزریق چربی به دست

سوالی که در بین اغلب افراد مطرح می‌شود این است که جوانسازی پوست دست با ترانسفر چربی تا چه مدت زمان ماندگاری دارد؟ این اقدام زیبایی کاملاً موقت است و حداکثر یک سال ماندگاری خواهد داشت. زمانی که شما انتقال چربی به پوست دست را انجام می‌دهید، در سه ماه اول نزدیک به ۳۰ درصد چربی‌ها ریزش می‌کنند و جذب بدن می‌شوند. تنها ۷۰ درصد از چربی‌های باقیمانده به جوانسازی پوست دست شما کمک خواهند کرد.
بعد از یک سال با از بین رفتن اثر چربی‌ها مشاهده خواهید کرد که چه اندازه پوست دست شما نسبت به قبل جوان‌تر شده است. اگر یک تا دو بار دیگر فرآیند ترانسفر چربی به پوست دست را انجام دهید، پوست دست شما بسیار جوان خواهد شد.

هزینه تزریق چربی به پشت دست چقدر می‌شود؟

مبلغی که شما باید برای جوانسازی پوست دست با تزریق چربی در بابل بپردازید، به چند فاکتور بستگی دارد:

 • براساس میزان چین و چروک‌های پوست دست، شما به چه میزان چربی نیاز دارید؟
 • آیا متخصص خالص‌سازی چربی را برای شما انجام می‌دهد؟
 • متخصص از کدام یک از تکنیک‌های نانوفت و یا میکروفت برای ترانسفر چربی استفاده می‌کند؟
 • شما باید چه مبلغی را به عنوان دستمزد به متخصص بپردازید؟
 • کلینیک مربوطه چه هزینه‌ای را به عنوان هزینه پایه از شما دریافت می‌کند؟
 • هزینه‌های جانبی همانند خرید سرنگ را نیز فراموش نکنید.

نکات مراقبتی بعد از ترانسفر چربی به پوست دست

اشتباهی که برخی از افراد مرتکب می‌شوند این است که بعد از جوانسازی پوست دست با انتقال چربی در بابل، فکر می‌کنند کار تمام شده و نمی‌دانند که باید به نکات مراقبتی توجه کنند تا چربی‌ها به خوبی در پوست دست تثبیت شود. همین بی‌توجهی منجر به گلوله شدن چربی‌ها و در نهایت استخراج چربی می‌گردد. مهمترین توصیه‌ها بعد از تزریق چربی به دست عبارتند از:

 • به مدت دو هفته از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی پرهیز کنید.
 • داروها، مواد خوراکی و مکمل‌های رقیق کننده را تا یک هفته مصرف نکنید.
 • در یک هفته اول زیاد از دستان خود استفاده نکنید و فعالیت‌های سنگین انجام ندهید.
 • از این پس در طول روز آب کافی مصرف نمایید چون کم آبی بدن باعث تجزیه چربی‌ها می‌شود.
 • داروهایی که متخصص برای شما تجویز می‌کند را سر موقع مصرف نمایید.
 • اگر مشاهده کردید که التهاب و ورم همچنان در حال افزایش است، به متخصص اطلاع دهید چون احتمال عفونت وجود دارد.

در پایان

خبر خوب برای متقاضیان جوانسازی پوست دست با تزریق چربی در بابل این است که کلینیک غزل تحت نظر متخصصان حرفه‌ای و با تجهیزات پیشرفته، این اقدام زیبایی را انجام می‌دهد. می‌توانید با کلینیک غزل تماس بگیرید، وقت مشاوره دریافت کنید و نمونه کارهای متخصصان در زمینه جوانسازی پوست دست با ترانسفر چربی را بررسی کنید. مطمئن هستیم شما نیز ترغیب می‌شوید تحت نظر این مرکز، انتقال چربی برای جوانسازی پوست دست را انجام دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *