دستگاه لیزر حذف تاتو

 شاید شما بر روی پوست بدن خود یک تاتو دارید که می‌خواهید آن را از بین ببرید. یا خانمی هستید که ابرو‌های خود را تاتو کرده‌اید اکنون بعد از چند سال از این موضوع ناراضی هستید و می‌خواهید هر طور شده اثر تاتو را پاک کنید. برای این منظور می‌توانید از لیزر کمک بگیرید به شرطی که بهترین دستگاه لیزر برای از بین بردن تاتو را انتخاب کنید. حتماً این سؤال برایشان به وجود آمده است که بهترین دستگاه لیزر برای پاک کردن تاتو و خالکوبی چه ویژگی‌هایی دارد؟ در این مطلب با ما همراه باشید تا به شما پاسخ دهیم.

لیزر چگونه خالکوبی و تاتو را حذف می‌کند؟

قبل از اینکه بهترین دستگاه برای از بین بردن تاتو را به شما معرفی کنیم، اجازه دهید مکانیسم لیزر برای حذف تاتو را با یکدیگر بررسی نماییم. وقتی اشعه‌های لیزر به محل تاتو برخورد می‌کنند، فرکانس بالای این اشعه‌ها باعث خرد شدن رنگدانه‌ها در محل تاتو یا خالکوبی خواهد شد. بنابراین رنگدانه‌های خرد شده وارد جریان خون می‌شوند و از بدن دفع می‌گردند. برای انجام لیزر جهت از بین بردن تاتو یا خالکوبی، باید وضعیت پوست فرد و رنگ تاتو در نظر گرفته شود. در واقع متخصص باید براساس همین دو فاکتور، شدت طول موج لیزر را مشخص کند.

البته این نکته را متذکر می‌شویم که همه افراد صلاحیت استفاده از لیزر برای از بین بردن تاتو یا خالکوبی را ندارند. ممکن است پوست شما دچار مشکلات پوستی باشد. به همین دلیل است که ما اکیداً توصیه می‌کنیم برای از بین بردن تاتو با لیزر،حتماً به کلینیک‌ها مراجعه کنید. در سالن‌های زیبایی آرایشگران به دلیل نداشتن تخصص در زمینه علم پزشکی و عدم آگاهی از تیپ پوست و همچنین سلامت بدن فرد، ممکن است باعث بروز عوارضی ناشی از لیزر بر روی پوست شوند.

با بهترین دستگاه‌ لیزر برای پاک کردن تاتو آشنا شوید

شاید در بین دوستان یا آشنایان کسانی را سراغ دارید که به هیچ عنوان پاک کردن تاتو با لیزر را به شما پیشنهاد نمی‌کنند چون قبلاً خودشان نتیجه دلخواهی را از این روش دریافت نکرده‌اند. اما آیا می‌دانید در کنار نحوه عملکرد متخصص، نوع دستگاه لیزر نیز تأثیر بسیار زیادی بر روی نتیجه نهایی دارد؟ به همین دلیل توصیه می‌کنیم حتماً به سراغ کلینیک‌هایی بروید که از بهترین دستگاه برای از بین بردن تاتو و خالکوبی استفاده می‌کنند. در ادامه این مطلب ما لیستی از بهترین دستگاه‌ های لیزر برای از بین بردن تاتو و خالکوبی را به شما معرفی می‌کنیم:

دستگاه لیزر با فناوری کیوسوئیچ

این دستگاه‌ها مجهز به پالس‌هایی با شدت نوری بالا و کوتاه مدت هستند و به دلیل برخورداری از استاندارد‌های طلایی، کمترین عارضه پوستی و بیشترین اثربخشی را به همراه می‌آورند. با توجه به اینکه پالس‌های نوری در مدت زمان نانوثانیه ساطع می‌شوند، به همین دلیل به این لیزر، لیزر کیوسوئیچ چه گفته می‌شود. شدت تابش پالس‌های لیزر در بین انواع مدل‌های دستگاه لیزر کیوسوئیچ متفاوت است. برای مثال لیزر کیوسوئیچ الکساندرایت در طول موج ۷۵۵ نانومتر کار می‌کند. در حالی که طول موج لیزر کیوسوئیچ روبی ۶۹۴ نانومتر می‌باشد. براساس رنگ تاتو باید از دستگاه لیزر کیوسوئیچ مناسب استفاده کرد. لیزر الکساندرایت برای تاتو‌های سبز و آبی و لیزر روبی برای تاتو‌های آبی و سبز روشن استفاده می‌شود.

دستگاه لیزر با فناوری پیکو ثانیه

علت اینکه این دستگاه به عنوان بهترین دستگاه برای از بین بردن تاتو شناخته شده است، مدت زمان تابش پالس‌های نوری است. اشعه‌های لیزر در مدت زمان پیکو ثانیه یعنی بسیار کوتاه‌تر از لیزر‌های کیوسوئیچ ساطع می‌شوند. وقتی زمان کوتاه‌تر گردد، هدف‌گیری رنگدانه‌های خالکوبی با دقت بالاتری انجام خواهد شد. بنابراین هم سرعت و هم دقت پاکسازی افزایش پیدا می‌کند. اگر سالیان طولانی است که خالکوبی و یا تاتو انجام داده‌اید ولی رنگ آن تغییر نکرده به عبارتی خالکوبی‌ها سرسخت هستند، بهتر است از لیزر پیکو ثانیه استفاده کنید.

کلینیک غزل

مزایای حذف تاتو با استفاده از لیزر

شاید شما با مطالعه در اینترنت با روش‌های مختلفی جهت حذف تاتو آشنا شوید ولی علت اینکه ما به شما پیشنهاد می‌کنیم به سراغ لیزر برای از بین بردن تاتو بروید، مزیت‌هایی است که این روش به همراه دارد:

  • شما با استفاده از لیزر می‌توانید هر نوع تاتو و خالکوبی را بر روی پوست خود از بین ببرید. منتهی باید از بهترین دستگاه لیزر برای از بین بردن تاتو استفاده کنید و از طرف دیگر باید به کلینیک‌های متخصصی مراجعه نمایید چون باید مشخص شود براساس تیپ پوستی شما، سن تاتو و همچنین میزان ماندگاری رنگ، چه نوع لیزری برای شما مناسب می‌باشد.
  • شما می‌توانید هر نوع تاتو و خالکوبی که بر روی قسمت‌های مختلف بدن دارید را با استفاده از دستگاه لیزر حذف کنید.
  • هیچ محدودیتی برای استفاده از لیزر بین خانم‌ها و آقایان جهت پاک کردن تاتو وجود ندارد.
  • جالب است بدانید که شما با استفاده از لیزر حتی می‌توانید لکه‌های پوستی خود را نیز درمان کنید.
  • لازم است بدانید برخلاف تصوری که در بین عموم مردم شکل گرفته است، استفاده از لیزر برای از بین بردن تاتو، به هیچ وجه مشکلاتی همانند سرطان و یا ناباروری را به همراه ندارد و در واقع یک روش کاملاً امن شناخته شده است.

عوارض ناشی از استفاده از دستگاه لیزر برای پاک کردن تاتو

مسلماً وقتی اشعه‌های لیزر به پوست تابیده می‌شوند، به دلیل اینکه حرارت پوستی افزایش می‌یابد، شما دچار مشکلاتی همانند التهاب، قرمزی، خارش، سوزش و یا حتی پوسته‌ریزی خواهید شد. همانند زمانی که برای حذف مو‌های زائد بدن، لیزر درمانی را انجام می‌دهید. بنابراین اصلاً نگران نباشید. این عارضه‌ها در عرض یک تا دو روز به طور کامل برطرف می‌شوند. اما اگر شما بهترین دستگاه لیزر برای پاک کردن تاتو را انتخاب کنید مسلماً چون اثربخشی بالاتر می‌رود، هم تعداد جلسات درمان کاهش پیدا خواهد کرد و هر میزان عوارض بسیار کمتر می‌شود.

در پایان

برای پاک کردن تاتو یا خالکوبی با استفاده از لیزر فقط باید به کلینیک‌های تخصصی مراجعه کنید چون در این مطلب نیز توضیح دادیم آرایشگران تخصص پزشکی ندارند و نمی‌توانند اشعه لیزر را متناسب با رنگ تاتو و پوست شما تنظیم کنند. پس نه تنها ممکن است به نتیجه ‌ایده‌آل نرسید و هزینه شما هدر برود بلکه احتمال افزایش عارضه‌های پوستی نیز وجود دارد. کلینیک غزل مفتخر است اعلام نماید که از بهترین دستگاه‌ لیزر برای از بین بردن تاتو و خالکوبی استفاده می‌کند. به این مرکز مراجعه کنید؛ دستگاه‌ها را از نزدیک مشاهده کرده و نمونه کار‌های قبلی متخصصان در زمینه حذف تاتو با استفاده از لیزر را از نزدیک ببینید و هر سؤالی دارید با کارشناسان و متخصصان تماس بگیرید تا با اطلاعات کامل برای لیزر تاتو اقدام کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *